Kariera

BLUpartners Sp. z o.o. jest firmą działająca w branży IT zajmującą się świadczeniem usług IT oraz tworzeniem nowoczesnego oprogramowania dla biznesu. W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową naszych wewnętrznych struktur obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Handlowiec

Obowiązki: Utrzymywanie i budowanie relacji z Klientami w celu badania, definiowania oraz kreowania ich potrzeb na terenie całej Polski. Prowadzenie… Czytaj dalej »

Jeśli jesteś zainteresowana/y którąś z powyższych ofert prześlij nam swoje CV na adres kariera@blupartners.pl. Będzie to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy BLUpartners Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Sęczkowej 64/5 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowych produktach i promocjach