O firmie

BLUpartners Sp. z o.o. to firma informatyczna specjalizująca się w analizowaniu procesów biznesowych pod kątem wykorzystania najnowocześniejszych technologii informatycznych oraz tworzeniu systemów wspomagających codzienną działalność firmy. Firma działa na rynku polskim świadcząc kompleksowe usługi w zakresie integracji systemów oraz realizacji projektów informatycznych. Dzięki współpracy w z takimi dostawcami technologii informatycznych jak Microsoft, IBM, Oracle możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów. Jednocześnie od samego początku naszej działalności kładziemy szczególnie duży nacisk na rozwój własnych aplikacji i komponentów wspierających codzienne procesy biznesowe różnych organizacji. Wiele naszych rozwiązań zostało stworzonych zgodnie z indywidualnym zapotrzebowanie Klientów. Opierając się na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz bogatej liście komponentów dostarczamy rozwiązania bardzo szybko i na najwyższym poziomie jakości.

BLUpartners tworzy zespół specjalistów, który stale śledzi rozwój rynku informatycznego na świecie. Klienci oczekują od nas produktów nowoczesnych, stabilnych i dostosowanych do ich realiów i odpowiedzią na te oczekiwania jest posiadana właściwa wiedza i potencjał firmy.

Oferta BLUpartners skierowana jest do firm i instytucji, dla których szybki dostęp do informacji jest podstawą osiągania sukcesów, ponieważ dostarczając rozwiązania i technologie, pomagamy we właściwy sposób przetworzyć i wykorzystać określone informacje.